KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14534129
nr 1453 4129
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsning, "Koppartälten Haga". Signerad. Bildmått: 16x24, yttermått inklusive ram: 27x33 cm
Kondition: slitage, missfärgningar
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:22:55
4/3 17:35:10
Ernst Hällgren
nr 1453 4129
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 7 mars 2022 |
| 4/3 17:35:10 | 1 | Vinnande bud |